Freelance Web Tasarımcı ile uzun soluklu çalışmak için çizgimiz.

Freelance Web Tasarımcı ile uzun soluklu çalışmak için çizgimiz.

Web tasarımı, kurumsal kimliği ifade eden en etkili görsel araçlardan biridir, ve dijital dünyada olmazsa olmazlardan birtanesidir. Ürün, hizmet, firma, kişi veya farklı herhangi bir hususta hedef kitleye ulaşmanın en kolay ve en hızlı türlerinden biridir.Bilgilendirme amacıyla yaptıracağınız bir web tasarımı ile pek çok açıdan rakiplerinizin önüne geçmeyi başarabilirsiniz ve hizmet veya ürünlerinizi daha fazla kitleye düşük bütçe ile ulaştırabilirsiniz.

Güncel bir web tasarımı ile hem dijital ortama ilk adımınızı atabilir, hem de bu ortamın sağladığı imkanlardan da fazlasıyla yararlanabilirsiniz.Firmalar web sitesi olmadan  son derece kısıtlı bir kitleye hitap eder ve ürünlerini veya hizmetlerini çok fazla kitleye duyuramazlar. Türkiye'nin herhangi bir yerinde sahip olduğunuz firma, bir başka ilde doğal olarak yeteri kadar ses getirmeyebilir. 

Özgün web tasarıma sahip, her an güncel kalmayı başarabilen kullanıcı dostu web tasarımları sayesinde siz de mesafe tanımaksızın hitap ettiğiniz kesimi genişletebilirsiniz.
 

Web Tasarımını ve Yazılımını Geliştirdiğimiz Web Sitelerinin Özellikleri:

Freelance Web Tasarım olarak imzamızın bulunduğu tüm tasarımlarımız özgün , kullanıcı dostu, kullanıcıyı yormayan, gereksiz ayrıntı içermeyen, göze hoş gelen ve hedef kitlenin vurgulandığı web siteleridir.

Ayrıca web tasarımı konusunda beklentilerinizin %100 karşılanacağı,isteklerinizin dikkate alan bir kimliğimiz bulunmaktadır. Çalışmalarımız modern çizgilere sahip tasarımlar olduğundan dolayı kısa vadede yeni bir web tasarımı ihtiyacı duymayacak, yıllarca kullanabileceğiniz, eskimeyen bir web sitesine sahip olacaksınız.
 

İyi Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Web tasarımının en önemli unsurlarından biri hızdır. Site ne kadar hızlı açılırsa, ziyaretçi için o kadar iyi olacaktır.
Web tasarımı, modern bir grafik tasarıma sahip olmalıdır.
Web tasarımı, kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.
Web tasarımı, kullanıcı dostu ve kolay kullanımlı bir arayüze sahip olmalıdır.
Web tasarımı, tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu olmalıdır.
Web tasarımı, arama motoru optimizasyonu konusunda kusursuz olmalıdır.
Web tasarımı, W3C standartlarına uygun olmalıdır.

  1. İbrahim Aslan
    İbrahim Aslan
    03 Şubat 2018 Cumartesi

    2013 yılından beri yazarda yazar... Küre gibi kodlar yazar...En sonda blog yazar...