Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep merkezli bir girişim olan DigitalKüre web tasarım firmamız kurumsal firmalar arasında 2012 yılından günümüze yüzlerce kurumsal web tasarımı referansı ile en güncel web tasarım tekniklerine sahip alt yapısı ve güncel web teknikleri ile yıllardır web tasarım alanında sizlere hizmet sunmaktayız.

GAZİANTEP KURUMSAL WEB SAYFASI TASARIMI

KURUMSAL WEB SAYFASI TASARIMI

Kurumsal Web sayfası tasarımı internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu ve hizmetleriniz hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen ve dinamikliği ile  güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamlarından biridir.Bunun yanı sıra hizmetlerinizi ve duyurularınızı sosyal medya ile de yapabilirsiniz ama sosyal medya ile kitleniz web sitenizdeki olduğu gibi kolay ulaşabilir olmanız tartışılır bir konudur.  Kurumsal Web sayfası tasarımı sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza çok kolaylıkla bilgi ulaştırabilirsiniz.

NEDEN KURUMSAL WEB TASARIMI ?

Internet, firmaların pazarlama gücüne artı bir ivme kazandırmaktadır. Kurumlar, 24 saat boyunca bulunduğu bölgeye, tüm Türkiye`ye hatta dünyaya, ürün ve hizmetlerine duyduğu güvenle beraber ulaşmaktadır.

Satışları artırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çünkü, Internet üzerinde böyle bir çalışma yapılırken harcanacak zaman, oldukça azalmaktadır. Kurumsal Web sayfaları, aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımı sağlamaktadır.

KURUMSAL WEB TASARIM ÇEŞİTLERİ

• Statik Web Tasarımlar (Html tabanlı bir admin paneline sahip olmayan web tasarımlarıdır.)

• Flash Web Tasarımları (Flash tabanlı çoğunlukla bir admin paneline sahip olmayan web tasarımlarıdır. Genellikle güncelleme işlemleri tasarım firması tarafından yapılır.)

• CMS (içerik yönetim sistemli) tabanlı web tasarımları (php veya asp.net tabanlı web tasarımlarıdır. Digital Küre CMS sistemi sayesinde sınırsız sayfa üretme, içerik ekleme rahatlığına sahip oluyorsunuz. Özel SEO (arama motoru optimizasyonu) sayesinde rakiplerinizin önünde yer alıyorsunuz.

  1. İbrahim Aslan
    İbrahim Aslan
    27 Nisan 2018 Cuma

    2013 yılından beri yazarda yazar... Küre gibi kodlar yazar...En sonda blog yazar...