Hükümdar gibi Hükümdar Bilişim

Hükümdar gibi Hükümdar Bilişim

Hükümdar Bilişim Web Tasarım Ajansı

2008-2009 hizmet veremeye başlayan firmamız birçok web sitesi üzerinde referanslara sahiptir. Geçmişten günümüze donanımlı ekibimizle birlikte tüm web tasarım işleriniz, seo uygulamalarının, e- ticaret işlerini, mobil uygulama kurulumları, Google adwords uygulamaları, özel yazılım çözümleri, B2B Bayilik Sistemi, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Oluşturma ve Sosyal Medya uygulama işlemlerinin tamamına hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda tasarım ajansımız ücretsiz web tasarım kursları da vermektedir. Tecrübeli kadromuzla aynı zamanda hizmetlerimizi Freelance şekilde de vermekteyiz. Sizlerde farklı şehirlerde hatta farklı ülkelerde bile yaşıyorsanız bizlerle iletişime geçerek tüm web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hükümdar bilişim web tasarım ajansı olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

Hükümdar Bilişim Web Tasarım Hizmeti

Firmamız bünyesinde alanında başarılı olan ekip arkadaşlarımız ve bunun yanı sıra mühendislerimiz hizmet vermektedir. Başarılı kadromuzla birlikte web tasarım hizmetlerinin yanında özel yazılım hizmetleri de vermekteyiz. Şahsınıza ait bir site ya da markanıza ait bir sitenin tasarımları ve tüm fonksiyonlarını üstlenmekteyiz. Hükümdar Bilişim Web Tasarım Şirketi Hizmeti, Profesyonel hizmetimizin yanında uygun fiyatlı çalışmalarımız sadece İstanbul ile kalmamaktadır. Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet vermeye devam etmekteyiz. Freelance hizmetlerimizle sizlerde gönül rahatlığıyla tasarımlarınızı yaptırabilirsiniz. Web tasarımlarınıza diğer sitelerden farklı olarak özgün fonksiyonlar ekliyor ve sitenizi olabildiğince aktif hale getiriyoruz. Aynı zamanda web sitelerinizde user Friendly özelliğini ekleyerek, site ziyaretçilerinizin memnuniyetini maksimum dereceye çıkartıyoruz.

Özgün Ve Donanımlı Çalışmalar

Sizlerde şirket ve şahsi sitelerinizin tasarımlarının özgün ve donanımlı web tasarım olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sitelerinize en özgün tasarımları kullanarak, rakip sitelerden veya diğer tüm sitelerden farklı olarak göz alıcı bir görünüm elde ediyoruz. Bunun yanı sıra donanımlı çalışmalarımızla da sitenizde olmasını istediğiniz en iyi özellikleri, en yeni versiyon ve sürümleriyle sitenize ekliyoruz. Son derece güvenilir şekilde entegre edilen tasarımlarımızın tamamının hakkı firmamıza saklıdır. Hiçbir şekilde alıntı yapılamaz ve kopyalanamaz. Sizlerde özel bir tasarım istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Tüm tasarımlarımız başarılı web tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır ve anlaşmaya göre süreli hizmet vermekteyiz. Sitenizi yaptıktan sonra yönetim adminliğini anlaşma süremize göre devam ettirmekteyiz. Admin lik süresi bittikten sonra isteğinize göre ve yeni bir anlaşma ile süreniz uzatılabilir. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için tüm referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Önceden yaptığımız sitelerin web tasarımlarına bakarak kararlar verebilir ve yeni sitenizin kuruluşundan başlayarak sitenizin tüm metin yazıları, ziyaretçi çoğaltılması ve web tasarımlarınızda bizlerden yardım alabilirsiniz.

  1. İbrahim Aslan
    İbrahim Aslan
    19 Aralık 2017 Salı

    2013 yılından beri yazarda yazar... Küre gibi kodlar yazar...En sonda blog yazar...