Nasıl Yapıyoruz ?

Bize gönderdiğiniz psd veya arayüz dosyası tüm renk,layer,efekt ve tasarımları sayfayı yormamak için, tüm imkanlar dahilinde kod ile çözmeye çalışıyor , olabildiğinice kısa ve sade kodlamalarla sitenizin tüm iskeletini HTML5 kurallarına uygun olarak yazıyoruz.Tarayıcı uyumuna dikkat ediyor genellikle yeni  teknoloji kullanıyoruz.

Devamında CSS3 kodlama ile sitenizin ana tasarımını tamamlayarak detaylarını yazmaya başlıyoruz.Varsa sistemde kullanılacak JS ve Plugin dosyaları güncel versiyonları sürekli kontrol edip çekecek şekilde kodluyoruz. İşinizi Html, Css ve Js ile tamamladıktan sonra Demo olarak yayınlıyor ve tasarımınızın internet sitesi halini incelemenize sunuyor var ise hata ve/veya noksanlık giderip son demosunu yayınlıyoruz.

Tasarımınızı internet ortamına aktarılma işi bittikten sonra, yazılım kısmına geçiyoruz. Tasarımınızın Panelden sizin anlayacağınız ve zorlanmayacağınız şekilde yönetilebilmesi için gerekli yazılım, güvenlik ve fonksiyonlarını yazıyoruz. Sistemi son kez Dinamik php olarak demosununu tamamlayıp istekleriniz doğrultusunda sizi tatmin edebilecek bir sistem olması için son öneri ve isteklerinizi alıyoruz.

Devamında sistem tamamen sizin istediğiniz ve kolay yönetebileceğiniz hale geldiğinde, Hostinginize yükleyip kurulumunu yapıp teslim ediyor ve herhangi bir konuda takıldığınızda gerekli tüm desteği sağlıyor çözüm üretiyoruz..