Reklam Ajansınıza Serbest Çalışan Web Tasarımcı mı Arıyorsunuz ?

Reklam Ajansınıza Serbest Çalışan Web Tasarımcı mı Arıyorsunuz ?

Proje bazlı web tasarım yazılım çözümlerinde ihtiyaç duyuyorsunuz ve çözüm aramaktan yorulduysanız kürekod web işleri tam aradığınız kan. 

Kürekod kurulduğu günden bu yana kendine misyon edindiği işi, misyonunu güncelleyerek her geçen zamanda bilgisini katlayarak çözümleri kolaylaştırarak ve hızlandırarak reklam ve dijital ajanslara hizmet veriyor ve vermeye devam ediyor. Peki bizi bu çalışma şekline iten neydi onlardan bahsedelim ?

Günümüzde freelancer olarak web tasarım hizmeti veren serbest çalışan sayısı olduğundan daha fazla. Binbir tane web tasarımcı var, elinizi sallasanız  serbest çalışan web tasarımcıya değer o. Bizi onlardan ayıran en önemli özelliğimiz ise onlar boş zamanlarında serbest çalışıyor biz ise mesaimizin hepsini reklam ajanslarına iş üretmek onların bir parçası olmakla harcıyoruz. Şuan itibariyle çok kısa sürede yaklaşık 2 yıl gibi kısa bi sürede sayısız kurumsal web sitesi tasarladık ,kodladık yayınladık. Ajansların çoğu iş yükünü aldık diyebiliriz.

Reklam AjansıPeki ajanslar bizimle neden çalışmalı ? Çoğu çalıştığımız dijital veya klasik reklam ajansları bizle çalışmadan önce ya web tasarım işlerini hiç almıyorlardı yada başka firmalara yönlendiriyorlardı ve binbir türlü sıkıntı ile baş ediyorlardı. Biz ajansları yönlendirerek müşterileri doğru anlamaya odaklanıyor, müşterinin ihtiyaçlarını sanki reklam ajansının bir parçası gibi çözümlüyor mesai saatleri farketmez kesinlikle çözüm odaklı işler üretmeye gayret ediyoruz.

Ürettiğimiz Sayısız Projelerde Kesinlikle Kendi Adımızı Kullanmıyor Tamamıyla Ajansınızın İsmiyle ve Misyonuyla Hareket Ediyoruz. 

Bizi Farklı Kılan Anahtar Kelimemiz bu...

 

 

  1. İbrahim Aslan
    İbrahim Aslan
    20 Ağustos 2017 Pazar

    2013 yılından beri yazarda yazar... Küre gibi kodlar yazar...En sonda blog yazar...